Jestli souhlasíte se zveřejněním fotografie na webu východočeské pobočky na stránce kluboví vítězové.  Odešlete  prosím fotografie  psa a feny na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                                      

                                                                     http://bestpage.sk/gif/pes/gif-bestpage-sk-137.gif

 

PSI - KLUBOVÍ VÍTĚZOVÉ OD ROKU  1990

 

    Znojmo 2020 - MENTOS CETRIO

    

 Mentos v. Osterberger-Land Nando v. Gollerweiher Yello v. St.-Michaels-Berg
    Zindy v. Bierstadter Hof
  Quencie v. Osterberger-Land Nicos v. Leithawald
    Uschka v. Osterberger-Land
Dixi Cetrio Hill Mihapa Andjuscha van Noort
    Besy Mihapa
  Uta Cetrio Xaro Vitaxis
    Lucie Benátská vinice
 

     Cvikov 2019 - MENTOS CETRIO

                        

Mentos v. Osterberger-Land Nando v. Gollerweiher Yello v. St.-Michaels-Berg
    Zindy v. Bierstadter Hof
  Quencie v. Osterberger-Land Nicos v. Leithawald
    Uschka v. Osterberger-Land
Dixi Cetrio Hill Mihapa Andjuscha van Noort
    Besy Mihapa
  Uta Cetrio Xaro Vitaxis
    Lucie Benátská vinice

 


Znojmo 2018 - XANTTO HARTIS BOHEMIA

Enosch von Amasis Ober von Bad-Boll Giovanni v. Kapellenberg
    Aike zum Gigelsfelsen
  Bali von Amasis Figo v. d. Lust
    Bania del Seprio
Jannie Hartis Bohemia Fimo Hartis Bohemia Pakros d´Ulmental
    Kora Hartis Bohemia
  Kira Hartis Bohemia Maik del Gobbo
    Queen Hartis

          


                                  Polička 2017 - XANTTO HARTIS BOHEMIA

  

Enosch von Amasis Ober von Bad-Boll Giovanni v. Kapellenberg
    Aike zum Gigelsfelsen
  Bali von Amasis Figo v. d. Lust
    Bania del Seprio
Jannie Hartis Bohemia Fimo Hartis Bohemia Pakros d´Ulmental
    Kora Hartis Bohemia
  Kira Hartis Bohemia Maik del Gobbo
    Queen Hartis

 


Cvikov 2016 - XANTTO HARTIS BOHEMIA

  

Enosch von Amasis Ober von Bad-Boll Giovanni v. Kapellenberg
    Aike zum Gigelsfelsen
  Bali von Amasis Figo v. d. Lust
    Bania del Seprio
Jannie Hartis Bohemia Fimo Hartis Bohemia Pakros d´Ulmental
    Kora Hartis Bohemia
  Kira Hartis Bohemia Maik del Gobbo
    Queen Hartis

    


 Znojmo 2015 - CAK HARTIS BOHEMIA

  

Ober v. Bad-Boll Giovanni v. Kapellenberg Quantum v. Arminius
    Wanda v. Haus Stoppacher
  Aike zum Gigelsfelsen Kevin v. Murrtal
    Toska zum Gigelsfelsen
Xara Hartis Bohemia Sony des Jardins du Peyrou Baru v. Haus Yü
    Mayde des Jardins du Peyrou
  Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Farbenspiel
    Queen Hartis Bohemia

 


 Znojmo 2014 - CAK HARTIS BOHEMIA 

Ober v. Bad-Boll  Giovanni v. Kapellenberg Quantum v. Arminius
    Wanda v. Haus Stoppacher
  Aike zum Gigelsfelsen Kevin v. Murrtal
    Toska zum Gigelsfelsen
Xara Hartis Bohemia Sony des Jardins du Peyrou Baru v. Haus Yü
    Mayde des Jardins du Peyrou
  Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Farbenspiel
    Queen Hartis Bohemia

 


      Polička 2013 - CAK HARTIS BOHEMIA      

 

Ober v. Bad-Boll  Giovanni v. Kapellenberg Quantum v. Arminius
    Wanda v. Haus Stoppacher
  Aike zum Gigelsfelsen Kevin v. Murrtal
    Toska zum Gigelsfelsen
Xara Hartis Bohemia Sony des Jardins du Peyrou Baru v. Haus Yü
    Mayde des Jardins du Peyrou
  Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Farbenspiel
    Queen Hartis Bohemia

 


   Polička 2012 - RICKI HARTIS BOHEMIA   

Orbit v. Hühnegrab Yasko v. Farbenspiel Ursus v. Batu
    Connie v. Farbenspiel
  Pirie v. Haus Dexel Timo v. Berrekasten
    Magit v. Hühnegrab
Lara Hartis Bohemia Dux della Valcuvia Max della Loggia dei Mercanti
    Una della Valcuvia
  Tina Hartis Ulk v. Arlett
    Diana Hartis

 


Roudnice nad Labem 2011 - CAK HARTIS BOHEMIA     

Ober v. Bad-Boll  Giovanni v. Kapellenberg Quantum v. Arminius
    Wanda v. Haus Stoppacher
  Aike zum Gigelsfelsen Kevin v. Murrtal
    Toska zum Gigelsfelsen
Xara Hartis Bohemia Sony des Jardins du Peyrou Baru v. Haus Yü
    Mayde des Jardins du Peyrou
  Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Farbenspiel
    Queen Hartis Bohemia

 


    Polička 2010 - BRIX HARTIS BOHEMIA     

Ghandi v. Arlett Ursus v. Batu Hobby v. Gletschertopf
    Verena v. Batu
  Wendrina v. d. Kahler Heide Nicco v. Arlett
    Gugia v. d. Kahler Heide
Kira Hartis Bohemia Maik del Gobbo Jeck v. Noricum
    Iella del Gobbo
  Queen Hartis Bohemia Natz v. Steigerhof
    Diana Hartis

 


 Polička 2009  - SANCHO V. SPITALFELD

Esko v. Dänischen Hof Jango v. Fürstenberg Wobo v. Lärchenhain
    Uta v. Fürstenberg
  Una v. Oxalis Karly v. Arminius
    Nina v. d. Römerau
Jasmin v. Spitalfeld Ursus v. Batu Hobby v. Gletschertopf
    Verena v. Batu
  Quecke v. Kirschental Immo v. Batu
    Inga v. Kirschental

 


       Polička 2008  - INDO STARÝ SAMOTÁR

                           

Newil v. Contra Remus Gero Brass Aranyvölgyi-Örseg
    Astra Aranyvölgyi-irseg
  Trinity v. Contra Logen v. Contra
    Leah v. Contra
Ella Avax Hof Esko v. Dänischen Hof Jango v. Fürstenberg
    Una v. Oxalis
  Zimba Avax Sämmo v. Fiemereck
    Kimba Avax

 


        Polička 2007  - INDO STARÝ SAMOTÁR     

                        

Newil v. Contra Remus Gero Brass Aranyvölgyi-Örseg
    Astra Aranyvölgyi-irseg
  Trinity v. Contra Logen v. Contra
    Leah v. Contra
Ella Avax Hof Esko v. Dänischen Hof Jango v. Fürstenberg
    Una v. Oxalis
  Zimba Avax Sämmo v. Fiemereck
    Kimba Avax

 


   SEZEMICE 2006  - JANOS V. D. NORISWAND

                        

Yasko v. Farbenspiel Ursus v. Batu Hobby v. Gletschertopf
    Verena v. Batu
  Connie v. Farbenspiel Eros v. d. Luisenstraβe
    Daggi v. Farbenspiel
Rimona v. d. Noriswand Pascha v. d. Jahnhöhe Idol v. d. Jahnhöhe
    Ultri v. d. Wienerau
  Kluni v. d. Noriswand Eros v. d. Luisenstraβe
    Kassandra v. d. Noriswand

 


 DOLNÍ BENEŠOV 2005  - APOLL HARTIS BOHEMIA

 

Yasko v. Farbenspiel Ursus v. Batu Hobby v. Gletschertopf
    Vereny v. Batu
  Connie v. Farbenspiel Eros v. d. Luisenstraβe
    Daggi v. Farbenspiel
Queen Hartis Bohemia Natz v. Steigerhof Nutz v. Mönchberg
    Paola v. d. Murrenhütte
  Diana Hartis Jeck v. Noricum
    Oresta z Krkonošského polesí

 


    Horky nad Jizerou 2004  - JANOS V. D. NORISWAND

                          

Yasko v. Farbenspiel Ursus v. Batu Hobby v. Gletschertopf
    Verena v. Batu
  Connie v. Farbenspiel Eros v. d. Luisenstraβe
    Daggi v. Farbenspiel
Rimona v. d. Noriswand Pascha v. d. Jahnhöhe Idol v. d. Jahnhöhe
    Ultri v. d. Wienerau
  Kluni v. d. Noriswand Eros v. d. Luisenstraβe
    Kassandra v. d. Noriswand

 


       Třinec 2003  - LANG ÚZEMIE ZÁZRAKOV

Joker v. Wildsteiger Land Nilo v. Adeloga Fanto v. Hirschel
    Tanja v. Adeloga
  Belli v. Wildsteiger Land Golf v. Wildsteiger Land
    Valli v. Kirschental
Assia v. d. Ehrenfeste Joker v. Hammelsbacher Hof Visum v. Arminius
    Quiesta v. d. Murrenhütte
  Jessy v.d. Ehrenfeste Zamb v. d. Wienerau
    Quitta v. d. Ehrenfeste

 


  Nové Město na Moravě 2002  - QUERO HARTIS 

   

Natz v. Steigerhof Nutz v. Mönchberg Mark v. Haus Beck
    Goldi v. Trollbachtal
  Paola v. d. Murrenhütte Fanto v. Hirschel
    Lesie v. d. Murrenütte
Diana Hartis Jack v. Noricum Odin v. Tannenmeise
    Anett v. Noricum
  Oresta z Krkonošského polesí Tango aus dem schwarzen Zwinger
    Katja z Poluxu

 


                                 Chomutov 2001  -  APOLL ORNIS-BOHEMIA                    

                          

Hobby v. Gletschertopf Jeck v. Noricum Odin v. Tannenmeise
    Aneta v.Noricum
  Quitta v. d. Ehrenfeste Mark v. Haus Beck
    Ines v. d. Ehrenfeste
Oresta z Krkonošského polesí Tango aus dem schwarzen Zwinger Dax v. d. Wienerau
    Hexe zur Schloßwache
  Katja z Poluxu Axel v. Kleinen Grund
    Zora v. d. Albertina

 


               Dolní Benešov 2000  -  SIRK V. WILDSTEIGER LAND

Gildo v. Wildsteiger Land Axel v. d. kleinen Bikke Yago v. Wildsteiger Land
    Halla v. Messebau
  Marit v. Wildsteiger Land Uran v. Wildsteiger Land
    Gina v. Finkenschlag
Gina v. Wildsteiger Land Jack v. Noricum Odin v. Tannenmeise
    Anett v. Noricum
  Karmen v. Murrtal Uran v. Wildsteiger Land
    Ayke v. Murrtal

 


                    Veselí nad Lužnicí 1999 -  APOLL ORNIS-BOHEMIA

                          

Hobby v. Gletschertopf Jeck v. Noricum Odin v. Tannenmeise
    Aneta v.Noricum
  Quitta v. d. Ehrenfeste Mark v. Haus Beck
    Ines v. d. Ehrenfeste
Oresta z Krkonošského polesí Tango aus dem schwarzen Zwinger Dax v. d. Wienerau
    Hexe zur Schloßwache
  Katja z Poluxu Axel v. Kleinen Grund
    Zora v. d. Albertina

 


                  Mladá Boleslav 1998 -  SIRK V. WILDSTEIGER LAND 

Gildo v. Wildsteiger Land Axel v. d. kleinen Bikke Yago v. Wildsteiger Land
    Halla v. Messebau
  Marit v. Wildsteiger Land Uran v. Wildsteiger Land
    Gina v. Finkenschlag
Gina v. Wildsteiger Land Jack v. Noricum Odin v. Tannenmeise
    Anett v. Noricum
  Karmen v. Murrtal Uran v. Wildsteiger Land
    Ayke v. Murrtal

 


                                Mladá Boleslav 1997 -  HERO V. KAIBACH

Veit v. Wiesenborn Jack v. Trienzbachtal Gundo v. Trienzbachtal
    Nixe v. Trienzbachtal
  Fina v. Wiesenborn Fedo v. Arminius
    Alfi v. Wiesenborn
Dina v. Kaibach Larry v. Wiesenborn Fando v. Südblick
    Alfi v. Wiesenborn
  Diana v. Laubental Lasso di Val Sole
    Ute v. Wittelsbacher Schloß

 


                       Veselí nad Lužnicí 1996 -  HERO V. KAIBACH

Veit v. Wiesenborn Jack v. Trienzbachtal Gundo v. Trienzbachtal
    Nixe v. Trienzbachtal
  Fina v. Wiesenborn Fedo v. Arminius
    Alfi v. Wiesenborn
Dina v. Kaibach Larry v. Wiesenborn Fando v. Südblick
    Alfi v. Wiesenborn
  Diana v. Laubental Lasso di Val Sole
    Ute v. Wittelsbacher Schloß

 


                      Mladá Boleslav 1995 -  NUTZ V. D. NORISWAND

                          

Cim v. Ecknachtal Cello v. d. Römerau Natz v. Hasenborn
    Quana v. Arminius
  Tigrise v. Wildsteiger Land Ingo v. Haus Vögele
    Palme v. Wildsteiger Land
Nicki v. Fliderbusch Fedor v. Arminius Lasso v. Wiedenbrücker Land
    Fee v. Weihertürchen
  Katja z Poluxu Vax v. d. Wienerau
    Jana v. Loher-Stein

 


            Mladá Boleslav 1993 -  YALKO V. D. BURG HAIDSTEIN

Landro v. Mönchberg Henning v. Noort Quando v. Arminius
    Esra van Noort
  Gitta v. Trollbachtal Urk v. Mönchberg
    Margit v. Blue-Iris
Ola v. d. Burg Haidstein Kalle v. d. Noriswand Bihari's Ulk
    Fee v. Roten Radler
  Gerti v. d. Burg Haidstein Indo v. Ziegelhof
    Nina v. Tunnel Hochbühl

 


                                          Biskupice 1993 -  URAN Z PAMPY

Joll aus der Neuzenlache Uran v. Wildsteiger Land Irk v. Arminius
    Palme v. Wildsteiger Land
  Ulme v. d. Neuzenlache Apoll v. Haus Tigges
    Perla v. d. Neuzenlachen
Henny z Pampy Fax Cardinal Bihari's Ulk
    Fee v. Roten Radler
  Inka z Poluxu Mutz Cardinal CS
    Xira v. d. Albertina

 


                              Ždár nad Sazavou 1992 -  INGO V. LEHNHOF

Don v. Lennefetal Gundo v. Trienzbachtal Fax v. Trienzbachtal
    Tannie v. Trienzbachtal
  Alexa v. d. Bergischen Rhön Dingo v. Haus Gero
    Floriana v. Bergischen Tal
Anja v. d. Lossenwiesen Felix v. Arminius Lasso v. Wiedenbrücker Land
    Fee v. Weihertürchen
  Lessie v. Trienzbachtal Dax v. Kopenkamp
    Azura v. Trienzbachtal

 


                               Kolovraty 1991 -  KALLE V. D. NORISWAND

Uran v. Wildsteiger Land Irk v. Arminius Pirol v. Arminius
    Dunja v. Weilachtal
  Palme v. Wildsteiger Land Apoll v. Haus Tigges
    Mira v. Birkenhof
Frauke v. Loher Stein Vax v. d. Wienerau Irk v. d. Wienerau
    Eika v. d. Goritzenquelle
  Jana v. Loher-stein Boss v. Amalienhof
    Brixi v. Loher Stein

 


                        Klánovice 1990 -  FORTUNATUSI BERNO

Mutz v. Adeloga Zorro vom Haus Beck Frei vom Holtkämper See
    Gitta vom Haus Mühlenberg
  Alka von Adeloga Eros von der Malvenburg
    Joga von Adeloga
Aranyvölgyi Örség Kyra Aranyvölgyi Örseg Gundó Canto v. Arminius
    Dunja v. Thierbachtal
  Leto v. d. Pelztierfarm Irk v. Arminius
    Wally a. d. Eremitenklause

  



 

                                                

FENY - KLUBOVÉ VÍTĚZKY OD ROKU  1990

 

                                                                     

                       Znojmo 2020 - QUARA HARTIS BOHEMIA

                                          

Finn v. d. Piste Trophe Yankee v. Feuermelder Joker v. Eichenplatz
    Amanda am Seeteich
  Hilary v. d. Piste Trophe Nelson v. Frankengold
    Ronda v. Fichtenschlag
Mirra Hartis Bohemia Arny Hartis Bohemia Bax v. d. Luisenstraße
    Ambra Hartis Bohemia
  Denní Hartis Bohemia Esko v. Dänischen Hof
    Kora Hartis Bohemia

 


                          Cvikov  2019 - QUARA HARTIS BOHEMIA

                                               

Finn v. d. Piste Trophe Yankee v. Feuermelder Joker v. Eichenplatz
    Amanda am Seeteich
  Hilary v. d. Piste Trophe Nelson v. Frankengold
    Ronda v. Fichtenschlag
Mirra Hartis Bohemia Arny Hartis Bohemia Bax v. d. Luisenstraße
    Ambra Hartis Bohemia
  Denní Hartis Bohemia Esko v. Dänischen Hof
    Kora Hartis Bohemia

 


                             Cvikov  2018 - IIKONA DLHÁ ROVEN

                         

Groovy di Casa Massarelli Vegas du Haut Mansard Pakros d´Ulmental
    Rangoon du Haut Mansard
  Kalia di Casa Massarelli Furbo degli Achei
    Wicky vom Kuckucksland
Renka Dlhá Roveň Padro Dlhá Roveň Arex von der Wilhelmswarte
    Olla Dlhá Roveň
  Joody v. d. Piste Trophe Ustinov vom Römerland
    Axi Dlhá Roveň

 


                              Polička 2017 - IIKONA DLHÁ ROVEN

                         

Groovy di Casa Massarelli  Vegas du Haut Mansard Pakros d´Ulmental
    Rangoon du Haut Mansard
  Kalia di Casa Massarelli Furbo degli Achei
    Wicky vom Kuckucksland
Renka Dlhá Roveň  Padro Dlhá Roveň Arex von der Wilhelmswarte
    Olla Dlhá Roveň
  Joody v. d. Piste Trophe Ustinov vom Römerland
    Axi Dlhá Roveň

                                                           


                            Cvikov 2016 - HEXE  ORNIS-BOHEMIA

                                              

Cak Hartis Bohemia Ober v. Bad-Bol Giovanni v. Kapellenberg
    Aike zum Gigelsfelsen
  Xara Hartis Bohemia Sony des Jardins du Peyrou
    Ambra Hartis Bohemia
Xera Ornis-Bohemia Torro Hartis CS Ulk von Arlett
    Diana Hartis CS
  Hera Hartis Bohemia Scott v. Deodatus
    Iris Dolmina CS

 


                            Znojmo 2015 - CESSI SUCHÉ LAZCE

                        

Ferrari von Agilolfinger Quenn vom Löher Weg Uran vom Moorbeck
    Elsa vom Kuckucksland
  Ronja vom Wittelsbacher Schlo Pakros d’Ulmental
    Lusi vom Wittelsbacher Schlos
Quinta Suché Lazce Gio vom Frankengold Ingodds Agassi
    Daggi vom Frankengold
  Armína Suché Lazce Excel Schreidon
    Cessi z Hrabství Danpi

 


                                  Znojmo 2014 - MIRRA HARTIS BOHEMIA

                                               

Arny Hartis Bohemia Bax v. d. Luisenstraβe Odin v. Hirschel
    Beaury van Huis Kirura
  Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Farbenspiel
    Queen Hartis Bohemia
Denni Hartis Bohemia Esko v. Dänischen Hof Jango v. Fürstenberg
    Una v. Oxsalis
  Kora Hartis Bohemia Natz v. Steigerhof
    Daisy Hartis Bohemia

 


                           Polička 2013 - MIRRA HARTIS BOHEMIA

                                                

Arny Hartis Bohemia Bax v. d. Luisenstraβe Odin v. Hirschel
    Beaury van Huis Kirura
  Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Farbenspiel
    Queen Hartis Bohemia
Denni Hartis Bohemia Esko v. Dänischen Hof Jango v. Fürstenberg
    Una v. Oxsalis
  Kora Hartis Bohemia Natz v. Steigerhof
    Daisy Hartis Bohemia

 


                                            Polička 2012 - COLDY ZDEKRA  

                         
              

Ober vom Bad-Boll Giovanni v. Kapellenberg Quantum v. Arminius
    Wanda v. Haus Stoppacher
  Aike zum Gigelsfelsen Kevin v. Murrtal
    Toska zum Gigelsfelsen
Qualli Rumina Moravia Baru v. Haus Yü Natz v. Steigerhof
    Nina v. Tronje
  Gera Hartis Bohemia Eros v. d. Luisenstraβe
    Diana Hartis

                                        


                    Roudnice nad Labem  2011 - SANDRA RUMINA MORAVIA

                          

Pakros d' Ulmental Bax v. d. Luisenstraβe Odin v. Hirschel
    Beaury v. Huis Kirura
  Karma v. Ochsentor Wasko d' Ulmental
    Feli v. Ochsentor
Chipsy Rumina Moravia Jello v. Michelstädter Rathaus Karly v. Arminius
    Wilma v. Michelstädter Rathaus
  Gera Hartis Bohemia Eros v. d. Luisenstraβe
    Diana Hartis

 


                                           Polička  2010 - IRIS SUCHÉ LAZCE

                         

Padaroko Dany-Kvet Mark v. Schwalmbergtal Henry v. d. Dunieschenke
    Ira v. Schwalmbergtal
  Nisa Dany-Kvet Uran v. Moorbeck
    Kasandra Dany-Kvet
Cessi z Hrabství Danpi Quera Hartis CS Natz v. Steigerhof
    Diana Hartis
  Betty z Hrabství Danpi Pico Dolby Bohemia
    Keny z Folinku

 


                                    Polička  2009 -XARA HARTIS BOHEMIA

                                               

Sony des Jardins du Peyrou Baru v. Haus Yü Natz v. Steigerhof
    Nina v. Tronje
  Mayde des Jardins du Peyrou Jurgens Du Pas de Coche
    Haloa Jardins du Peyrou
Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Ferbenspiel Ursus v. Batu
    Connie v. Farbenspiel
  Queen Hartis Bohemia Natz v. Steigerhof
    Diana Hartis

 


                           Polička  2008 -XARA HARTIS BOHEMIA

                                              

Sony des Jardins du Peyrou Baru v. Haus Yü Natz v. Steigerhof
    Nina v. Tronje
  Mayde des Jardins du Peyrou Jurgens Du Pas de Coche
    Haloa Jardins du Peyrou
Ambra Hartis Bohemia Yasko v. Ferbenspiel Ursus v. Batu
    Connie v. Farbenspiel
  Queen Hartis Bohemia Natz v. Steigerhof
    Diana Hartis

 


                     Dolní Benešov 2007 - DIGA FRAMATO ROLAU

                        

Quentin von Karanberg Yasko v. Farbenspiel Ursus v. Batu
    Connie v. Farbenspiel
  Mary v. Tronje Xandor v. Tronje
    Landa v. d. Night
Utty Framato Rolau Uras Blue-Iris Odin v. Hirschel
    Goda Blue-Iris
  Jenny Dany-Kvet Vando v. Moorbeck
    Karina z Gentu

 


                          Sezemice 2006 - ORNELA DLHÁ ROVEN

                       

Ory v. Haus Erlebach Dux della Valcuvia Max della Loggia dei Mercanti
    Una della Valcuvia
  Olga v. h. Stoppacher Scott v. Deodatus
    Zambi v. Kellerbug
Cindy Dlhá Roveň Harro v. Schloss Runding Predo v. d. Holledau
    Frika v. Schloss Runding
  Afra Schreidon Kastor v. Amur
    Karina z Gentu

 


                     Dolní Benešov 2005 -  USSY V. DÁNISCHEN  HOF

                         

Esko v. Dänischen Hof Jango v. Fürstenberg Wobo v. Lärchenhain
    Uta v. Fürstenberg
  Una v. Oxalis Karly v. Arminius
    Nina v. d. Römerau
Pischa v. Lärchenhain Hoss v. Lärchenhain Dorijan v. Yohaness Berg
    Tina v. Arminius
  Saskia v. Kapellenberg Yago v. Wildsteiger Land
    Anja v. Haus Lach

 


                    Horky nad Jizerou 2004 -  OSACA V. D.  NORISWAND

                                              

Erasmus van Noort Yasko v. Farbenspiel Ursus v. Batu
    Connie v. Farbenspiel
  Alke v. Noort Max della Loggia dei Mercanti
    Enja v. Noort
Cila v. d. Noriswand Luck v. d. Noriswand Sasko v. d. Noriswand
    Marit v. d. Noriswand
  Kassandra v. d. Noriswand Vax v. d. Dolomiten
    Cira v. d. Noriswand

 


                      Třinec 2003 -  DESSIREE FABARE BOHEMIA  

                                                                                                                                                             

Quero Hartis Bohemia Natz v. Steigerhof Nutz v. Mönchberg
    Paola v. d. Murrenhütte
  Diana Hartis Jeck Noricum
    Oresta z Krkonošského polesí
Quelle Fabare Hero v. Kaibach Veit v. Wiesenborn
    Dina v. Kaibach
  Dáma Fabare Aranyvölgyi-Örseg Uran
    Birke Fabare

 


                  Nové Město na Moravě 2002 -  LEGGI Z LINTICHU

                                          

Hettel della Grande Valle Visum v. Arminius Jeck v. Noricum
    Ratta v. Arminius
  Daffy dei Tre Pini Fanto v. Hirschel
    Ziska dei Tre Pini
Tera z Lintichu Max della Loggia dei Mercanti Visum v. Arminius
    Luna dell Isola dei Baroni
  Pali v. d. Holzheimer Linde Folemarkens Jasso
    Unke v. d. Holzheimer Linde

 


                                Chomutov 2001 - UTTY FRAMATO ROLAU

                         

Uras Blue-Iris Odin v. Hirschel Nero v. Hirschel
    Candie v. d. Wienerau
  Goda Blue-Iris Nutz v. Mönchberg
    Adriana v. Blue-Iris
Jenny Dany-Kvet Vando v. Moorbeck Ulk v. Arlet
    Merri v. Hirschel
  Karina z Gentu Lux de Valdovin
    Illa v. Schloß Regendof

 



                          Dolní Benešov 2000 - LEGGI Z LINTICHU

                                             

Hettel della Grande Valle Visum v. Arminius Jeck v. Noricum
    Ratta v. Arminius
  Daffy dei Tre Pini Fanto v. Hirschel
    Ziska dei Tre Pini
Tera z Lintichu Max della Loggia dei Mercanti Visum v. Arminius
    Luna dell Isola dei Baroni
  Pali v. d. Holzheimer Linde Folemarkens Jasso
    Unke v. d. Holzheimer Linde

 


                        Veselí nad Lužnice 1999 - QUEEN HARTIS

                                            

Natz v. Steigerhof Nutz v. Mönchberg Mark v. Haus Beck
    Goldi v. Trollbachtal
  Paola v. d. Murrenhütte Fanto v. Hirschel
    Lesie v. d. Murrenütte
Diana Hartis Jack v. Noricum Odin v. Tannenmeise
    Anett v. Noricum
  Oresta z Krkonošského polesí Tango aus dem schwarzen Zwinger
    Katja z Poluxu

 


                          Mladá Boleslav 1998 - NIWA KOLORÁDO

                         

Endo v. d. Piste Trophe Jack v. Trienzbachtal Gundo v. Trienzbachtal
    Nixe v. Trienzbachtal
  Fina v. Wiesenborn Fedo v. Arminius
    Alfi v. Wiesenborn
Freia v. Schmöldepark Apoll v. Laacher-Haus Jack Noricum
    Gitte v. Laacher-Haus
  Hilla v. Farbenspiel Mark v. Haus Beck
    Kissi v. Farbenspiel

 


                          Mladá Boleslav 1997 - NIKKA KOLORÁDO

                         

Endo v. d. Piste Trophe Jack v. Trienzbachtal Gundo v. Trienzbachtal
    Nixe v. Trienzbachtal
  Fina v. Wiesenborn Fedo v. Arminius
    Alfi v. Wiesenborn
Freia v. Schmöldepark Apoll v. Laacher-Haus Jack Noricum
    Gitte v. Laacher-Haus
  Hilla v. Farbenspiel Mark v. Haus Beck
    Kissi v. Farbenspiel

 


            VESELÍ NAD lUŽNICÍ 1996 - JEANE VOROVÁ PROPUST

                                            

Taco v. d. Kahler Heide Cello v. d. Römerau Natz v. Hasenborn
    Quana v. Arminius
  Tina v. Raumberg Argus v. Papageienhaus
    Desy v. Eberolfusheim
Dixi Vorová propust Vilo v. Arminius Uran v. Wildsteiger Land
    Yane v. Arminius
  Lona Vorová propust Panto Cardinal
    Elza Vorová propust

 


                            Mladá Boleslav 1995 - DIANA HARTIS

                                              

Jeck Noricum Odin v. Tannenmeise Quando v. Arminius
    Häsel v. Tannenmeise
  Anett v. Noricum Uran v. Wildsteiger Land
    Zilly v. Noricum
Oresta z Krkonošského polesí Tango aus dem schwarzen Zwinger Dax v.d. Wienerau
    Hexe zur Schloßwache
  Katja z Poluxu Axel v. Kleinen Grund
    Zora v. d. Albertina

 


                     Mladá Boleslav 1994 - GELE V.  HAUS MONICA

                                             

Jeck Noricum Odin v. Tannenmeise Quando v. Arminius
    Häsel v. Tannenmeise
  Anett v. Noricum Uran v. Wildsteiger Land
    Zilly v. Noricum
Romy v. Fliederbusch Natz v. Huize Hintdonk Uran v. Wildsteiger Land
    Heike v. Tannenmeise
  Frauke v. Loher-Stein Vax v. d. Wienerau
    Jana v. Loher-Stein

 


                   Biskupice 1993 - PAMELA V.N. FICHTENSPITZE

                                              

Nickor Holledau Mark v. Haus Beck Fedor Arminius
    Quina Arminius
  Rommi v. Breitfeld Uran v. Wildsteiger Land
    Mascha v. Klebinger Schloß
Heike v. d. Tannenmeise Dax v. d. Wienerau Jupp v. d. Haller Farm
    Flora v. Königsbruch
  Dixie v. Tannenmeise Grando v. Pattersweg
    Katja v. Patersweg

 


                   Ždár nad Sazavou 1992 - KASSI V. ECKNACHTAL

                                             

Igor v. Haus Wendl Sirk v. Schloß Veitenstein Grando v. Schloß Veitenstein
    Anja v. Adrianhof
  Cindy v. Haus Wendl Lasso di Val Sole
    Alma v. Haus Wendl
Anke v. Ecknachtal Flory v. Eckkopf Lasso di Val Sole
    Illa v. Gigantenhaus
  Elida v. Ecknachtal Boris v. d. Burschenpartie
    Rinde v. Ecknachtal

 


                  Kolovraty 1991 - ORESTA Z KRKONOŠSKÉHO POLESÍ

                         

Tango a. d. Schwarzen Zwinger Dax v. d. Wienerau Pirol v. Arminius
Dunja v. Weilachtal
Hexe zur Schloβwache Apoll v. Haus Tigges
Mira v. Birkenhof
Katja z Poluxu Axel v. Kleinen Grund Fanto v. Bayrischen Wald
Xilka v. Elbbachtal
Zora v. d. Albertina Lasso di Val Sole
Ondra v. Murrtal

 


                                    Klánovice 1990 - ICCA DOLBY

                                                

Vilo v. Arminius Uran v. Wildsteiger Land Irk v. Arminius
    Palme v. Wildsteiger Land
  Yane v. Arminius Apoll v. Haus Tigges
    Mira v. Birkenhof
Aris z Prokšova dvora Dick z Gentu Lauser v. Adeloga
    Cardinál Idil
  Bátorfia Mecky Quanto v. Bierstadter hof
    Riva v. d. Wienerau

 



 

                                                                     

                      

 

| WEB: www.vckno.cz | EMAIL: admin@vckno.cz  | KONTAKT: napište nám |
© 2014 - 2020