Členské příspěvky


Připomenutí zavedení a zvýšení poplatků z konference 11.2.2012:

Zavedení vstupního poplatku od 1.1.2013 pro nové členy ve výši 300,-Kč, tzn. nový člen zaplatí vstupní i členský poplatek v celkové výši 900,-Kč (pokud na další rok zaplatí do konce října, platí pouze 600,- Kč. Jestliže se opozdí a nezaplatí do konce října, připočítává se opět vstupní poplatek ve výši 300,- Kč)

Členství v ČKNO v roce 2014

  • Výše příspěvku 600,00 Kč!
  • Vstupní poplatek pro nové členy 300,- Kč!

1. Členský poplatek ČKNO na rok 2014 pro řádného/stávajícího/ člena z ČR je 600,00 Kč, ostatní Evropa     /včetně SR/ 900,00 Kč a zámoří 1 300,00 Kč. Valná hromada ČKNO schválila ve svém usnesení ze dne 11. 2. 2012 zavedení vstupního poplatku od 1.1.2013 pro nové členy ve výši 300,-Kč, tzn. nový člen z ČR zaplatí vstupní i členský poplatek v celkové výši 900,-Kč, ostatní Evropa/včetně SR/ 1.200,-Kč a zámoří 1.600,-Kč. Toto se vztahuje i na přerušené členství ! Rodinní příslušníci platí vždy pouze 100,00 Kč.

2. Členský poplatek / stávající člen / je nutné uhradit do 31.10. 2013. Pozdním zasláním čl. příspěvku riskujete nedodání členského zpravodaje. Nový člen se může nahlásit kdykoliv v průběhu roku. Členství se hradí vždy na kalendářní rok.

3. Do přiložené složenky vyplňte čitelně hůlkovým písmem svoji úplnou adresu včetně PSČ. Největší pozornost však věnujte správnému vyplnění Vašeho rodného čísla do kolonky VS. Bez RČ nelze platbu identifikovat !!

4. Přestane-li Vám docházet počátkem roku 2013 / v dubnu / členský zpravodaj, neprodleně zašlete fotokopii dokladu o zaplacení členského poplatku na níže uvedenou adresu, nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nemá smysl obracet se na redakci či jinam, ale výhradně na kontaktní adresu či e-mail.

5. Veškeré změny týkající se členství / adresy, příjmení atd. / hlaste opět na níže uvedenou adresu / ČKNO PP B-2, 530 01 Pardubice 1 /, či e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

6. Nový člen ČKNO musí současně s členským příspěvkem zaslat vyplněnou přihlášku, a evidenční list člena, které na vyžádání obdrží na níže uvedené adrese. Nebo jsou k dispozici na www.ceskyklub-no.cz Evidenční list i přihlášku lze podepsanou zaslat jako přílohu e-mailu.

7. Poslední díl složenky si pečlivě uschovejte, plní funkci členské legitimace.

Ještě jednou upozorňujeme, složenky se skládají pouze ze dvou dílů a nám pošta žádný díl nepředává. My jako příjemce obdržíme pouze platbu a údaj ve tvaru částka a VS v našem případě RČ. Z tohoto údaje nelze zjistit jméno ani adresu plátce. Je tedy velmi důležité, aby RČ bylo vyplněno velmi čitelně, nejlépe černou nebo tmavě modrou tužkou. Zmenšíte tím riziko chyby na minimum.

 

Budete-li se držet uvedených rad, mělo by být Vaše členství v ČKNO a doručování časopisu bez problémů.

 Děkujeme Vám za adresář ČKNO

  • Renata Novotná a Petra Nováková

 

Kontaktní adresa:

ČKNO

  • PP B - 2,530 01 Pardubice 1- Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soubory ke stažení:

 

| WEB: www.vckno.cz | EMAIL: admin@vckno.cz  | KONTAKT: napište nám |
© 2014 - 2019